[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_accordion divider_line=”” class=”” id=””][fusion_toggle title=”ماموریت آفرینش” open=”no”]ماموریت ما در آفرینش ایجاد و به تحقق رساندن راهکارهای مناسب و در سطح جهانی جهت کسب موفقیت و رضایت مشتری است.[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”معرفی آفرینش” open=”no”]شرکت مهندسی آفرینش سامانه مهر، از ابتدای سال ۱۳۸۵ با هدف ارایه راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات تأسیس گردیده است. راهبرد کلیدی این شرکت برای حضور و ادامه فعالیت در فضای کسب و کار ICT، کسب دانش فنی و تخصصی کاربردی و تکیه بر توان منابع انسانی و فکری متخصص و متعهد می باشد و در پرتو حرکت در این چارچوب توانسته است به نوآوری های ارزشمندی در این حوزه دست یابد. همچنین این شرکت در این مدت نسبتاً کوتاه، به واسطه اجرای پروژه های متعدد توسعه فناوری اطلاعات در سازمانهای مختلف صاحب تجربیات ارزشمندی نیز گشته است که این تجربیات و نوآوریها جزء سرمایه های اصلی این شرکت محسوب می گردد.[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”چالش و مزیت رقابتی” open=”no”]همه ی وجوه کسب و کار شما تحت تاثیر ارتباطات، زیرساخت فناوری اطلاعات و قابلیت های تجارت الکترونیکی شماست. امروز بیش از هر زمانی، کسب و کارها به آخرین و یکپارچه ترین فناوری ها برای رقابتی ماندن نیاز دارند. متاسفانه، خیلی از سازمان ها در مورد فناوری کسب و کار اشتباه عمل میکنند، به طوری که آخرین راهکار آنها ترکیبی ناهمگون و ناهمخوان از آخرین فناوری های روز است که نه تنها باعث رشد کسب و کار شما نمی شود، بلکه آن را مختل میکند.
راهکارهای آفرینش در رساندن شرکت یا سازمان شما به کارایی کسب و کار به وسیله ی بهترین و بهینه ترین راه متخصص است. مهم نیست شرایط فعلی شما چگونه باشد، ما میتوانیم با استفاده از فناوری و ارتباطات زیرساخت ارتباطی بی وقفه ای به همراه یک سامانه ی اطلاعاتی کاملا پاسخگو را به شما ارائه کنیم که تاثیر مثبتی روی فرآیندهای کسب و کار و لایه های زیرین آن داشته باشد.[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”راه حل آفرینش” open=”no”]اولا، آفرینش سامانه مهر کسب و کار و محیط IT و تلکام فعلی شما را ارزیابی میکند. بررسی میکنیم که شما کجا قرار دارید، به کجا می روید و مشخص میکنیم به چه چیزی نیاز دارید تا به مقصد برسید. هر کسب و کاری متفاوت است، و با درک شرایط کسب و کارتان اهداف سازمانتان، آفرینش سامانه مهر به شما کمک میکند یک طرح تحول تلکام و IT یکتا و مخصوص کسب و کار شما تهیه شود. آفرینش سامانه مهر به شما کمک میکند در کمترین زمان، و با کمترین تلاش و هزینه، از کوتاه ترین مسیر ممکن به اهداف تعیین شده برسید.
دوما، آفرینش خدمات خود را با فناوری های پیشروهای صنعت ترکیب میکند تا بتهرین بنیان فناوری کسب و کار که نیازهای شما را مرتفع کند را ارائه کند. ما با افراد و شرکت هایی که بهینه ترین راهکارها را در صنعت توسعه میدهند شراکت میکنیم.
سوما، آفرینش به شما یاری می رساند از شکاف فناوری-کسب و کار بگذرید تا بهترین راهکارهای ممکن برای کسب و کارتان را تدارک ببینید، راهکارهایی انعطاف پذیر، سریع و با مهندسی قوی که در کنار هم در سازمان شما کار کنند و به شما اجازه بدهند روی کسب و کارتان تمرکز کنید.[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”خدمات آفرینش” open=”no”]بعضی از خدمات حرفه ای قابل ارائه توسط شرکت به شرح زیر است:
• آماده سازی تحقیقات و امکان سنجی برای پروژه های تلکام
• خدمات ابتدایی و جزئی مهندسی
• ارائه بسته های سفارش مطابق با مختصات فنی مشتری و بر اساس تجهیزات شرکای تجاری و نظارت بر تولید، بسته بندی، حمل و تحویل به مشتری به همراه معرفی شرکای تجاری قابل اعتماد دیگر.
• ارائه خدمات مشاوره برای بهینه سازی و بروزرسانی شبکه های تلکام
• تعبیه سیستم های تلکام به خصوص برای مدیریت شبکه (NMS)
• سازمان دهی کلاس های آموزشی برای طراحی و استقرار سیستم های تلکام
• ارائه ی راهکار ها و پروپوزال های فنی برای پیمانکاران جهت شرکت کردن در مناقصه های مختلف
• ارائه ی نیروهای انسانی متخصص مرتبط با پروژه های مختلف (مهندسین خبره، فنی کاران شناخته شده، تیم های ساخت و ساز مجرب و غیره)

 

خدمات دپارتمان یکپارچه سازی سیستم های تلکام با هدف گذاری صنایع نفت/گاز و تلکام، به نرم افزارهای تلکام خاص و یکپارچه سازی آن با سیستم های موجود می پردازد. ما به ارتقاء و فروش محصولات مختلف تلکام به این صنایع کمک میکنیم.

خدمات یکپارچه سازی سیستم های تلکام شامل موارد زیر اند:
معرفی فروش های اختصاصی
خدمات شریک محلی:
یکپارچه سازی سیستم،
پشتیبانی و نگهداری،
پشتیبانی قبل از فروش،
بومی سازی محصول،
تحقیقات بازار،
بهره برداری و نصب مراکز رقابت

با ارائه ی تجارب مهم و قابل توجه در حوزه ی تلکام، و با آمادگی برای بهره برداری از دانش مرتبط در صنعت و نیز با وجود ارتباطات کاری فعلی با شرکت های بومی، آفرینش سامانه مهر آماده ی ارتقاء محصولات شما و بهبود فرآیند سازمانی شما است.[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”همکاران آفرینش” open=”no”]یکی از وجوه یکتای شراکت این است که شرکا میتوانند از تجربه و دانش بومی و خاص یکدیگر منفعت ببرند. ما ارزش راهبردی شراکت را میدانیم، و برنامه ی شراکتمان را بر مسیری استوار کرده ایم که به موفقیت ما و شرکای ما بیانجامد.

 

برنامه شراکت ما منافع کلیدی زیر را به ارمغان می آورند:
• طرح های تجاری قوی تر از طریق شریک محلی قابل اعتماد
• امکان تمرکز بر نقاط رقابت اصلی
• امکان پرداختن به بازارهای ایران و آسیای غربی
• تفاوت رقابتی بهبود یافته
• قابلیتهای بومی ارتقاء یافته
• کاهش مخاطرات شکست پروژه ها
• انعطاف پذیری- برای تطبیق نوع و درجه ی ارتباطات با هر شریک[/fusion_toggle][/fusion_accordion][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

فهرست