خرده فروشی هوشمند

خرده فروشی هوشمند

خرده فروشی هوشمند یک اصطلاح است که برای توصیف مجموعه ای از فن آوری های هوشمند طراحی شده است که به مشتریان کمک می کند تجربه خریداری سریع تر، ایمن تر و دقیق تر را داشته باشد.
دنیایی که تقریبا همه از آن در حال استفاده هستند یعنی تلفن هوشمند انقلاب را در خرده فروشی فعال کرده است. می توان به فروشگاه آنلاین اشاره کرد که به عنوان یک کاتالوگ و دایرکتوری برای فروشگاه های واقعی، در حال حاضر به طور فزاینده ای به عنوان یک وسیله مستقیم پرداخت برای کالاها و خدمات است.
اینترنت اشیا
همه چیز در اطراف ما در حال ارتباط پیدا کردن به تکنولوژی است. سنسورها را می توان به تقریبا هر چیزی قرار داد و می تواند هر تعداد دستگاه را با هم در برخی از روش های بسیار قدرتمند و نوآورانه مرتبط کند. به عنوان مثال:
خرده فروشی هوشمند چیزی است که جهان در حال آگاهی پیداکردن از آن است. بازاریابی تلفن همراه در فروشگاه به طور فزاینده ای پیچیده تر شده و بیشتر توسط خرده فروشان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
اساسا،خرده فروشی هوشمند دارای چهار عنصر است: تجارت الکترونیک، Beaconها، گوشی های هوشمند و (POS).

نگاهی دقیق تر به این چهار عنصر اصلی:
تجارت الکترونیک
داشتن یک مغازه دربهترین نقطه شهر کافی نیست شما باید به صورت آنلاین نیز باشید. بهتر است شرحی برای ایجاد فروشگاه آنلاین داشته باشید. Spree Commerce یک پلت فرم تجارت الکترونیک مبتنی بر Ruby on Rails مبتنی بر باز است که به شما امکان می دهد که فروشگاه الکترونیکی را سریع و کارآمد و به شرایط مورد نیاز خود سفارشی کنید. در حقیقت شما می توانید ساختمان خود را به زودی شروع کنید.
در هر صورت، هنگامی که در مورد ایجاد یک تجربه خرده فروشی هوشمند برای مشتریان خود فکر می کنید، آن را در فروشگاه آنلاین خود قرار دهید که در آن شما محصولات خود را در تمام جلوه های خود به نمایش می گذارید.
توصیف کامل محصول، تعداد زیادی تصاویر با محصولات مورد استفاده در زمینه. اینجا جایی است که مشتریان شما هنگامی که به فروشگاه شما می آیند هدایت می شوند و از قفسه های شما بازدید می کنند

 

 

Beacons

دستگاه های هوشمند فناوری هوشمند است که می تواند به هر چیزی در هر نقطه متصل شود. هنگامی که یک مشتری در نزدیکی آنها قرار می گیرد، آنها سیگنال های رادیویی کوچک را پخش می کنند که گوشی هوشمند کاربر می تواند دریافت و تفسیر کند.
مثلا اگر شما دوربین های دیجیتال را در یکی از قفسه های خود قرار دادید، می توانید یک Beacon را در زیر قرار دهید و هنگامی که یک مشتری در نزدیکی می آید، اعلان به طور خودکار به گوشی هوشمند آن فرد ارسال می شود. در صورت کلیک، کاربر به سمت فروشگاه آنلاین خود هدایت می شود که در آن مشخصات محصول، تصاویر و قیمت گذاری همه می توانند نمایش داده شوند.
موضوع مهم در مورد Beacons این است که آنها در حالی که در فروشگاه شما هستند ارزش بیشتری برای خریداران فراهم می کنند. نظرسنجی اخیر توسط گوگل نشان داد که بیش از ۶۶ درصد از کاربران گوشی های هوشمند از گوشی های خود استفاده می کنند تا به خرید آنها در زمان خرید در فروشگاه های فیزیکی، کمک کند.
Beacons مانند نشانه های دیجیتال عمل می کنند و قدرت آنها در این است که آنها می توانند پیام درست را در زمان مناسب در جای مناسب برای فرد مناسب ارسال کنند. آنها نوآوری های واقعی برای تجربه خرده فروشی و چیزی است که هر خرده فروش هوشمند باید در انبار خود داشته باشد.
برنامه و گوشی هوشمند
برای کار Beacons، خرده فروش هوشمند به حداقل یکی، اگر نه مجموعه ای از برنامه های هوشمند نیاز است که مصرف کنندگان می توانند بر روی گوشی های هوشمند خود دانلود کنند.
اینها در حال حاضر به طور موفقیت آمیز توسط خرده فروشان پیشگام مانند Timberland، Alex و Ani و کنت کول استفاده می شود. هنگامی که مشتریان به این فروشگاه ها می روند،beacon ها بلافاصله آگاه میشوند.
خرده فروشی هوشمند همه چیز در مورد دستگاه های هوشمند و فن آوری های هوشمند است. با اتصال گوشی های هوشمند به beaconها در فروشگاه در کل تجربه خرید برای مشتریان شما می تواند به طور ناگهانی منجر به چیزی واقعا حساس، هوشمند، و بسیار جذاب شود

 

 

ارتباط با ما

آدرس:

اتوبان صیادشیرازی شمال-بعد ازپل صدر –

نبش صیاد شیرازی – پلاک ۵- طبقه ۵- واحد ۹

شماره تماس :

۲۲۹۴۷۶۹۸- ۰۲۱

۲۶۷۵۰۵۷۸- ۰۲۱

ایمیل: office@asm-co.ir

فکس : ۲۶۷۵۰۵۷۹

دسترسی سریع

مشاوره و نظارت
• آموزش و توانمندسازی
• ارائه راهکار
• درخواست مشاوره
درباره ما
• تماس با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید